Aktualitātes

Aktualitātes

Katra diena kā atklājums!

Svinēt mīlestību!

Ielecam kāzu sezonā! Jauns gads nāk ar jaunām kāzu tendencēm.

Jaunais kāzu trends - mazformāta kāzas! Kā noformēt un organizēt kāzas?

Esam apkopojuši galvenās 2021.gada kāzu tendences:
  • intīma gaisotne un akcents uz mājīgumu, koncentrējoties uz ierobežotu viesu skaitu!
  • dekorēšanai un noformējumam izvēlies nomu un atsakies no vienreizlietojamiem dekoriem. Ilgtspēja ir viena no aktuālākajām tendencēm kāzu noformējumā!
  • noformējumā izvēlies vietējo! Izmanto sezonas ziedus un lokāli pieejamos augus!
  • šis ir īstais laiks, kad atbalstīt vietējos ražotājus! Piemēram, svinībām izvēlies mūsu pašmāju vīnu ražotājus!
  • noformējumā izvēlies 2021.gada aktuālās kāzu krāsas - dusty blue (gaišu pelēkzilo toni), neitrālo krāsu gammu (blush, taupe un bēšos toņus), piesātinātu sūnu zaļo toni un nebaidies izmantot kādu košas krāsas akcentu! Padarīsim 2021.gada kāzu sezonu krāsainu!!!

Ziemassvētku balli neviens nav aizliedzis!

Ir īstais laiks rezervēt savā kalendārā datumu saliedējošam, jautram un neatkārtojamam Ziemassvētku korporatīvajam pasākumam!

Mēs, Smalkā stila komanda, ticam, ka laimīgs darbinieks vienādojas ar laimīgu klientu! Iepriecini un pārsteidz savu komandu ar izklaidējošu, saliedējošu un vienkārši neaizmirstamu vakaru. 

Līksmības dzirksti apdzēst nevar...
Rezervē datumu jau šodien!

Smalkā Stila komanda

Zvani vai raksti!
+371 67367056  
 info@smalkais.lv 


Sporta spēles uzņēmumam

Rezervē kalendārā datumu lieliskām, sportiskām, saliedējošām un atraktīvām aktivitātēm kopā ar kolēģiem!

Mēs, Smalkā Stila, komanda piedāvājam dažādu sportisku aktivitāšu organizēšanu un vadīšanu. 
Klasiskas vai tematiskas sporta spēles,
orientēšanās pilsētā vai mežā,
intelektuālas izdarības, 
teambuilding pasākumi,
neparasti pārgājieni un 
laivu, velo, moto izbraucieni.

Izveidosim konceptu un ideju, nodrošināsim ar visu nepieciešamo inventāru un smaidīgiem, profesionāliem tiesnešiem, novadīsim, visus pieskatīsim. Vakarā dziedāsim, dejosim un spēlēsimies!

Jo mēs zinām, ka biznesā darbojas 1 likums - laimīgs darbinieks dara laimīgus klientus, un uzņēmums aug un attīstās!

Rezervē datumu!
Zvani vai raksti!
+371 67367056  
 info@smalkais.lv 

Iekrāso savu rudens un ziemas sezonu

2018. gada rudens un ziemas top krāsas smeļas iedvesmu pieklusinātos zemes toņos - zilganpelēks, dūmakaini rozā un sarkanvīna bordo. 
Košas, tumšas un nedaudz pārspīlētas! Visneparastākie salikumi: 
tumši sarkanais iegūst  sulīgumu uz pelēkā fona, 
melnais un pelēkais atdzīvojas sveču gaismā, 
un tumši zilais izskatās karaliski! 
Ieskaties sadaļā Noma un izvēlies rudens ietērpu savam pasākumam!

Par pārējām dekorācijām - droši zvaniet, piedāvājam augu, dārzeņu un ziedu kompozīcijas skaistiem svētkiem! 
Lai krāsaini!

Sporta spēles uzņēmumam

Vasara nav aiz kalniem! Rezervē kalendārā datumu lieliskām, sportiskām, saliedējošām un atraktīvām aktivitātēm kopā ar kolēģiem!

Mēs, Smalkā Stila, komanda piedāvājam dažādu sportisku aktivitāšu organizēšanu un vadīšanu. 
Klasiskas vai tematiskas sporta spēles,
orientēšanās pilsētā vai mežā,
intelektuālas izdarības,
teambuilding pasākumi,
neparasti pārgājieni un
laivu, velo, moto izbraucieni.

Izveidosim konceptu un ideju, nodrošināsim ar visu nepieciešamo inventāru un smaidīgiem, profesionāliem tiesnešiem, novadīsim, visus pieskatīsim. Vakarā dziedāsim, dejosim un spēlēsimies!

Jo mēs zinām, ka biznesā darbojas 1 likums - laimīgs darbinieks dara laimīgus klientus, un uzņēmums aug un attīstās!

Rezervē datumu!
Zvani vai raksti!
+371 67367056  
 info@smalkais.lv 
Rudenim piestāv krāsas

Košas, tumšas un nedaudz pārspīlētas! Visneparastākie salikumi:
tumši sarkanais iegūst  sulīgumu uz pelēkā fona,
melnais un pelēkais atdzīvojas sveču gaismā,
un zilais izskatās karaliski! 
Ieskaties sadaļā Noma un izvēlies rudens ietērpu savam pasākumam!

Par pārējām dekorācijām - droši zvaniet, piedāvājam augu, dārzeņu un ziedu kompozīcijas skaistiem svētkiem!
Lai top!

Telts kāzām

     Arvien vairāk jauno pāru savas svinības rīkot izvēlas teltī. Tā ir lieliska alternatīva telpām, jo ir iespēja svinēt svētkus jūsu izvēlētā un nozīmīgā vietā – dzimtas mājas pagalmā, pļavā, pie jūras vai ezera. Teltis ir labs un gandrīz obligāts nosacījums mūsu mainīgajos klimata apstākļos – tās pasargās gan no lietus, gan no vēja, turklāt labu laikapstakļu gadījumā  ir iespēja atvērt visas sienas un ieelpot silto un patīkamo vasaras dvesmu. Telti var izmantot gan kā svinību vietu, gan ceremonijas vietu, vai arī tās tiek uzstāditas muižas, viesu mājas pagalmā kā deju placis vai vieta uzkodām un atrakcijām.  Izmēri un iespējas Latvijas tirgū ir pietiekami lielas, lai atrastu tieši jums piemēroto risinājumu. 

Kā aprēķināt, cik liela telts ir nepieciešama?

Orientējoši ir jārēķina 2,5 kv metri uz 1 personu, protams, ņemot vērā kādas aktivitātes ir paredzētas jūsu svinībām. 

Kāzu telts dekorēšana.  

Lai radītu neaizmirstamu un pacilājošu gaisotni, iesakām teltis dekorēt. To var darīt ar audumiem - ietīt telti maigā audumu dūmakā. Kā pamatu iesakām izvēlēties audumu baltā krāsā, jo tas  lieliski atstaro gaismu un, pievienojot pāris Led spuldzes, vakarā jūs iegūsiet mājīgu, svinīgu un krāšņu atmosfēru. Greznumam var griestos iekārt lustras vai īpašai romantikai - spuldzīšu virtenes, kas kalpos arī kā lielisks gaismas avots. Vairāk var apskatīt te: http://www.smalkais.lv/lv/noma/draperijas


Ņemam vērā!
Segums, uz kura plānojat izvietot telti. Ja esat ieplānojuši telti dabā, tad visu ērtībai būs nepieciešama arī grīda (kas izmaksās gandrīz tikpat, cik telts, turklāt, ja ir nelīdzena pļava, ir jāierēķina papildus izmaksas par grīdas līmeņošanu).

I & A, kāzu dekorēšana / kāzu floristika

Maijpuķīšu smarža un tikko sazaļojošu lapu maigums! Tāda mums bija šī neaizmirstamā sestdiena! Foto: Linda Rūķite, pasākuma dekorēšana un floristika - aģentūra Smalkais Stils.

Laižam bumbās! Pasākuma dekorēšana.

Lai radītu īstas ballītes atmosfēru, reizēm pietiek ar atraktīvu griestu noformējumu - daudzās bumbas un lampiņu virtenes ielīksmo un paceļ omu! Vieta: Sapņu Fabrika, pasākuma rīkotājs: GOAL events

Piparmētru sīrups!

Mūsu pavasara kāzu dekorācijās ienāk zaļās piparmētras un sulīgā citrona rapsodija, jo atzīsimies - mums ļoti garšo piparmētru sīrups!  
Recepte:
• 2 glāzes sakapātu piparmētru lapiņu
• 500 ml ūdens
• 500 g cukura
• 2 citroni
1. Piparmētras nomazgā un sakapā ar lielu nazi.
2. Izspiež sulu no citroniem un sajauc to ar cukuru un ūdeni.
3. Liek vārīties. Kad sīrups met burbuli, uguni samazina. Turpina vārīt vēl 5 minūtes -līdz cukurs pilnībā izkusis un sīrups kļuvis biezāks. Sīrupu atdzesē, nokāš un pilda traukos.
Iedvesmojies šādam krāsu kokteilim? Ienāc sadaļā Noma un rezervē visu nepieciešamo lieliskiem un skaistiem svētkiem. Mūsu floriste Inga piemeklēs un ieteiks ziedus šai, kā arī citu krāsu toņkārtām. 
Mhm, kur labs!

Kāzu romantika Baltic Beach hotel

Šī gada 15. martā izstādē “Kāzu romantika 2015” jaunlaulātie un citi interesenti vienuviet – reālā svētku vidē varēs iepazīties ar plašu piedāvājumu klāstu, kas palīdz plānot sava mūža skaistāko dienu. Viesnīcas Baltic Beach Hotel & SPA telpas un iekārtojums sniedz iespēju katru pakalpojumu parādīt vislabākajā veidā, piemēram, galdu klājumus – banketu zālē, ziedu noformējumus uz skaisti klātiem galdiem, līgavas unlīgavaiņa tērpus – improvizētajā kāzu salonā, kā arī atsevišķus viesnīcas numurus ar skatu uz jūru, kuri tiek īpaši dekorēti jaunlaulātajiem. 

Pasākuma laikā apmeklētājus par dažādām iespējām informēs atraktīvie vadītāji - populāri aktieri Normunds Laizāns un Maija Doveika, deju studijas „Solis augšup” vadītāji Liene Skulme un Eldars Salvis Ozoliņš iedvesmos oriģinālākajam un skaistākajam kāzu valsim,  bet kāzu muzikantu lomās iejutīsies Rollmans band mūziķi un Light Music Band kopā ar Žannu Blagoveščenskaju.. 

Par krāšņo svētku noformējumu rūpēsies kāzu aģentūra "Smalkais Stils", „Cherry Picking”  „Art of Weddings” un „Dekonoma”.

Esiet laipni aicināti izjust Kāzu romantiku Jūrmalā, viesnīcā Baltic Beach Hotel & SPA! Ieeja pasākumā – bez maksas.

Sapņu kāzas - SemaraH Hotel Lielupe

Tiekamies 22. februārī (šo svētdien) SemaraH Hotel Lielupe, kur norisināsies kāzu izstāde - Sapņu kāzas. Jums būs fanatastiska iespēja uzdot visus interesējošos jautājumus kāzu nozares profesionāļiem, uzzināt kāzu aktualitātes un mazos noslēpumus, kā arī lieliski pavadīt laiku. Mēs būsim sagatavojušas interesantus galdu klājumus, mūsu ziedu meistare priecēs ar neparastiem puķu risinājumiem. Gaidīsim jūs no plkst. 14:00 - 18:00 Jūrmalā, Bulduru prospektā 64/68. Vairāk info: https://www.facebook.com/SemaraHHotelLielupe/photos/a.591337814280991.1073741828.560045324076907/780059868742117/?type=1&theater  

Jaunums - balti pufi un galdiņi

Gaidot pirmo sniegu, mūsu noliktavu ir papildinājušas lielās baltās sniega bumbas - baltie, mīkstie pufi un ļoti simpātiski balti galdiņi (ar pāris peles klikšķiem tos varat rezervēt mūsu mājas lapas sadaļā Noma, Mēbeles). Šāds stūrītis lieliski iederēsies ikvienā pasākumā - no mājas ballītēm līdz korporatīvajiem pasākumiem, jo tas rosina uz sirsnīgām sarunām un skaistu mirkļu izbaudīšanu.

Iestilojam!

Pārsteidz viesus ar spilgti zaļo vannu! To var izmantot gan kā dekoratīvu puķu vannu, gan kā ekskluzīvu gultas vietu - ievietojot spilvenus un segas! Vasaras ballīte turpinās!
Vēlies iznomāt? Rezervē sadaļā Noma - Atribūti.

Līgo piedāvājums inventāram!

Jestriem svētkiem piedāvājam zaļus un oranžus pufus, kur aktīvajiem dejotājiem atpūtināt kājas, burvīgas mucas, kas noderēs kā galdiņš, kur uzlikt sieru un alu, kā arī LED objektus, lai neapmaldītos, meklējot papardes ziedu!!! Jāņos cenas patīkami pārsteigs!!! 
P.S. piedāvājums ir spēkā, kamēr prece ir noliktavā.Maija lieliskais piedāvājums!

Plānojat svētkus maijā? Mums ir lielisks piedāvājums: sezonas aktuālāko krāsu - dzeltenas, salātzaļas, fuksijas un tumši lillā lentes komplektā ar krēslu pārvalciņu dodam līdzi par brīvu! Tas vēl nav viss - lillā un rozā krēslu pārvalciņiem, kā arī krāsainajām salvetēm - 20 % atlaide! Lai uzzied pavasaris!
P.S. Piedāvājums ir spēkā, kamēr inventārs ir noliktavā.

Pavasaris

Darbu steigā nemanāmi ir piezadzies pavasaris.

Dzimšandiena!!!

Kamēr pirmās grāmatas bija ceļā uz jauno bibliotēku, mēs dekorējām Baltic Beach Hotel zāli Pērli, lai mazajam gaviļniekam un viņa viesiem radītu īstu svētku sajūtu. Griesti un sienas tika nodrapēti ar baltu audumu, galdautus un lentes izvēlējamies zilā krāsā, vakara veiksmes simbols bija zirdziņš.
Vieta: Baltic Beach Hotel, Jūrmala.
Viss redzamais (inventārs un tekstils) ir pieejams nomā. Foto: personīgais mobilais telefons:)

LED objekti

Lai ienestu gaismu pelēkajos ziemas vakaros, esam papildinājuši savu inventāra klāstu ar LED objektiem - puķu podiem un krēsliem. Tie iederēsies gan iekštelpās, gan ārā. Komplektā ietilpst lādētājs un pults. Ir iespēja mainīt 16 dažādus krāsu toņus un dažādus gaismas veidus. Saules staru un ūdens noturīgi. Darbojas gan uz Litija baterijas, gan pie elektrības pieslēguma.
CE sertifikāts.