Dekorēšana

Dekorēšana

Pasākumu un kāzu Dekorēšana


Dekorēšana. Kāzas. Korporatīvie pasākumi. Tematiskas ballītes.

        Svētku noskaņa - tās ir daudzas nianses, kas, kopā sasaucoties un kūleņojot, veido prieka, līksmības un aizrautības kokteili!  Lai no ikdienas pārslēgtos uz lielo svinēšanu, ir nepieciešama prelūdija - un šo funkciju lieliski pilda dekorācijas. Mēs taču visi zinām, kā mainās noskaņojums, uzvelkot greznas drānas!
        Mūsu aģentūrai Smalkais Stils ir liela pieredze dažāda stila pasākumu dekorēšanā - no mežonīgajiem rietumiem līdz karaliskām kāzām. Mēs atradīsim oriģinālus risinājumus ikvienai vietai un situācijai! 

Kāzu dekorēšana

Piedāvājam kāzu dekorēšanas pakalpojumu, kurā visbiežak ietilpst:

ZIEDI KĀZĀM

līgavas pušķis;
līgavaiņa, vedējtēva piespraude, vedējmātes rokassprādze;
ziedi mammām;
baznīcas dekorēšana - ar ziediem un svecēm;
kāzu automašīnas (vai cita transporta) dekorēšana 


CEREMONIJAS VIETAS DEKORĒŠANA:

ziedu arka ar audumiem, ziedlapiņu paklāji, ziedi augstos un zemos statīvos, tūtiņas ar ziediem viesiem, kāzu altāra izveide;

SVINĪBU VIETAS DEKORĒŠANA:

ziedu kompozīcijas uz galdiem, sveces, spoguļi, dekori, jaunā pāra galda un aizmugures noformējums (atbilstoši izveidotajam kāzu dekorāciju konceptam un stilam). 
Ar mūsu floristes Ingas darbiem var iepazīties sadaļā Noma. Floristika. http://www.smalkais.lv/lv/noma/floristika

Kā arī piedāvājam visu izmēru KĀZU TELTS noformējumu / drapērijas ar audumiem.
KĀZU FOTOSTŪRIS - ierīkojam atraktīvus tēmai un stilam atbilstošus fotostūrus.
Izveidojam kāzu dekorāciju konceptu (balstoties uz jūsu vēlmēm un budžetu), ko ieturam no sākuma līdz beigām. 

     Sadarbojoties ar 1 dekoratoru (kur ietilpst gan inventāra un dekoru noma, gan floristika) jūs iegūstat laiku un mieru, jo  par mazajām lietām parūpēsimies mēs – jums nav jāskaņo, piemēram, šādas lietas (arkas izmēri, vai ziedi saskanēs ar galdautiem un lentītēm, kāda izmēra spoguļi der jūsu izvēlētajiem galdiem utt.). 

     Kopā ar jums apmeklēsim gan ceremoniju vietu, gan svinību vietu,  ieteiksim piemērotākās dekorācijas, kā arī izveidosim tehniskos plānu, lai jūs zināt, cik viesi var satilpt jūsu izvēlētajā vietā un kā labāk izvietot galdus un krēslus.
 
Lai jūsu svētki ir skaisti, garšīgi un neaizmirstami!

Dekorācijas uzņēmumiem. Korporatīvo pasākumu dekorēšana


KORPORATĪVO PASĀKUMU DEKORĒŠANA 

(klientu dienas, uzņēmuma jubileja, Ziemassvētku balle, sporta spēles) - inventāra nodrošinājums, galdu klājumi, ziedi, fotostūru izveide, skatuves noformējums, dekorācijas atbilstoši uzņēmuma krāsām, pasākuma tēmai vai izvēlētajai pasākuma vietai. 
CHILL OUT zonu izveide.
ZIEDI konferencēm, semināriem, prezentācijām, dāvināšanai. 
Svētku noformējums ofisā
(ziedi, kā arī dekorācijas ikdienai un svētkiem (Ziemassvētki, Jāņi, Lieldienas..)).

JŪSU IEGUVUMI: izvēloties 1 kompāniju, jūs iegūstat laiku, mieru un profesionalitāti, jo mūsu komanda piedavā gan nodrošināt nepieciešamo inventāru un tekstilu jūsu pasākumam - galdi, krēsli, galdauti, galda svārki, stāvgaldi.., gan dekorēšanas pakalpojumus. Piedāvājam arī piegādi, veicam montāžas, demontāžas darbus visā Latvijā. Mūsu komanda apskatīs pasākuma vietu, izveidos tehnisko plānu mērogā (lai jūs saprotat, kā labāk izvietot galdus, objektus), izveidos dekorāciju konceptu un īstenos to dzīvē atbilstoši jūsu kompānijas mērķiem un pasākuma budžetam. 

                          Zvaniet, rakstiet un nāciet ciemos!

       Mūsu darbus varat apskatīt galerijā sadaļā Dekorēšana http://www.smalkais.lv/lv/galerija/dekoresana http://www.smalkais.lv/lv/noma/floristika