Pasākumu organizēšana

Pasākumu organizēšana

Šeit svētki citās krāsās!

Par pasākumu rīkošanu

Korporatīvo pasākumu rīkošana. Klientu pasākuma organizēšana. Konferenču rīkošana. Uzņēmuma jubileja. Pasākuma aģentūra Smalkais Stils


Klientu atsauksmes

Atsauksmes - pasākumu aģentūra "Smalkais"

"Ilūkstes novada pašvaldība ir pateicīga jums par rīkotajiem veselības veicināšanas pasākumiem Ilūkstes novadā ESF projekta "Pasākumi vietējās sabiedrības veselības veicināšanai un slimību profilaksei Ilūkstes novadā" Nr.9.24.2/16/I058 ietvaros. SIA "RVserviss" spēj piedāvāt radošu pieeju pasākuma organizēšanā, iekļauties paredzētajā budžetā. Viss ieplānotais tika veikts savlaicīgi, kvalitatīvi un saskaņā ar iepriekš saskaņoto pasākuma programmu.
   Rekomendējam SIA "RVserviss" kā profesionālu kompāniju, uz kuru var paļauties pasākumu organizēšanā."

Pašvaldības izpilddirektora pienākumu izpildītājs
Reinis Līcis


 "Ar gandarījumu varam ieteikt aģentūras "Smalkais" rīkotos pasākumus. 2017. gada jūnijā rīkotais sporta spēļu pasākums tika noorganizēts augstākajā profesionālajā līmenī, un nodrošinātais pasākuma serviss tika novērtēts ne tikai no mūsu uzņēmuma puses, bet arī no pasākuma apmeklētājiem. Gan sporta spēļu, gan vakara daļa noritēja bez jebkādiem starpgadījumiem, pateicoties lieliskajai organizācijai un aģentūras ieguldītajam darbam. 
Esam gandarīti, ka par mūsu pasākumu rīkotāju izvēlējāmies aģentūru "Smalkais"."

SIA Henkel Latvia

  
 "Vēlamies pateikties par lielisko sadarbību un organizēto pasākumu AS Sirowa Rīga. 
Jūs bijāt uzdevumu augstumos un jūsu profesionalitāte un attieksme pret darbu ir tiešām fantastiska. 
Paldies par smalkajām idejām un to realizēšanu. 
Prieks sadarboties ar profesionāļiem!"

AS Sirowa Rīga personāla vadītāja Guna Logina


"Pateicamies aģentūrai Smalkais par SIA Sperre Baltic 2016. gada sporta spēļu organizēšanu. Neraugoties uz pasākuma specifisko tematiku, dekorācijas spēlēm bija vienreizējas, un pasākuma atmosfēra nepārspējama. Sporta aktivitātes bija oriģinālas un ikvienam pa spēkam tās izpildīt.
Smalkais Stils iekļāvās mūsu noteiktajā budžetā, laikos, ievēroja visas mūsu prasības un, protams, kreatīvi un profesionāli noorganizēja/ novadīja spēles. 
Pēc organizētā pasākuma visiem ir laba sajūta, kas palīdz saliedēt kolektīvu, liek sarunās atgriezties pasākuma dienā un domāt par nākamajiem kopīgajiem svētkiem."

SIA "Sperre Baltic" personāla speciāliste
Liene Freimane 


"Aģentūra Smalkais 2016. gada 26. maijā organizēja pasākumu 85 personām vakariņas ar nepārspējamu izklaides programmu Jūrmalā.  Ļoti skaisti noformēta pasākuma vieta, īpaša atmosfēra, elegantums visās detaļās un piesātināta pasākuma programma padarţja vakaru neaizmirstamu. Pasākumam vērtējums 10 no 10, viss bija noorganizēts ļoti profesionāli, īpaši var izcelt un uzslavēt:
1. ļoti viegla un patīkama komunikācija ar aģentūras vadītāju Ilzi un projektu vadītāju Solvitu
2. reaģēšanas ātrums izcils, pasākums bija jāsaplāno un jānoorganizē 4 nedēļās.
3. spēja iedvesmot un atrast piemērotāko jebkurai publikai.
Klientu atsauksmes par organizēto pasākumu ir vienbalsīgas ar 100% visaugstāko novērtējumu, daži komentāri:

  • Everything from the beginning to the end was amazing 
  • Remarcable atmosphere 
  • Most of all I liked the easygoing atmosphere and the professionalism of the organizers. 
  • Gala Dinner was superb: site, food, entertainment and communication with colleagues. 
  •  Gala Dinner with all the attractions was spectacular!"

"Tieto Cards", 3G BO nodaļas vadītāja
Dace Kraukle   "Sastapšanās ar radošo un simpātisko aģentūru "Smalkais" notika pateicoties tās saistošajam nosaukumam un mājas lapai, kas 2011. g. rosināja mūsu kolektīva interesi iepazīties tuvāk, lai aicinātu "Smalko'' piedalīties konkursā par SIA "ABB" Klientu dienas organizēšanu. 
    Kopš tās dienas mūsu sadarbība ir vainagojusies ar panākumiem, jo nu jau Smalkajam uzticam rūpes ne tikai par mūsu klientu pasākumiem, bet arī darbinieku ballēm, sporta spēlēm un darbinieku bērnu ballītēm. 
     Kā visbūtiskāko sadarbībā ar Ilzi Bulu un viņas komandu vēlos izcelt atbildību pret uzticēto darb, nodrošinot mērķauditorijai atbilstošu pasākuma māksliniecisko konceptu un tā sasaisti ar finansiālajām iespējām, iekļaujoties norādītājā budžetā. 
     Ja mums lūgtu vienā vārdā pateikt, kas mūs notur pie šīs aģentūras, mēs teiktu, ka tas ir vieglums gan komunikācijā, gan radot šādu sajūtu pasākuma apmeklētājiem."

SIA "ABB" Komunikācijas speciāliste
Agnese Muceniece


     "Ar pasākumu aģentūru "Smalkais" sadarbojamies kopš 2010. gada, kad piesaistījām aģentūru uzņēmuma 20 gadu jubilejas pasākuma rīkošanā. Veiksmīgas sadarbības rezultātā, sadarbību turpinām joprojām. 
     Noteikti varam izcelt aģentūras spēju iedziļināties pasūtītāja vēlmēs un vajadzībās, vienmēr piedāvājot vairākus radošu risinājumus. Aģentūras pārstāvji ir spējuši rast risinājumus, arī nestandarta situācijās un ātri reaģēt uz mainīgiem apstākļiem, Piedāvātie risinājumi ir bijuši atraktīvi, nestandarta un ar interesantu saturu."

SIA "Tilde" Personāla projektu vadītāja
Ginta Šepa


     "Aģentūras darbinieces uzbūra skaistus, tematikai atbilstošus svētkus mūsu kolektīvasm. parūpējās par interesantām aktivitātēm, gan priekšnesumiem, kā arī sagādāja jautrību un negaidītus pārsteigumus vakara gaitā. 
      Īpaši novērtējam skaisto pasākuma vietas noformējumu, kas radīja klasisku un smalku noskaņu. Uzņēmuma darbinieki bija apmierināti, pasākumu atceras ar smaidu uz lūpām un pozitīvām emocijām."

SIA "TRIATEL" biroja vadītāja
Vineta Vilcāne
  

     "Vēlamies pateikt paldies aģentūrai "Smalkais" par kvalitatīvi un profesionāli organizētu SIA "Kronospan Riga" klientu pasākuma organizēšanu, kas notika 2015. gada 2. oktobrī. 
     Pasākumu aģentūra operatīvi izstrādāja pasākuma piedāvājumu, tēmu un izmaksas, veiksmīgi pielāgojoties mūsu vēlmēm un iespējām. Gribam pateikties par oriģinālām idejām un mūsu pašu ideju realizēšanu dzīvē, dekorēšanas darbiem  un īpašas svētku noskaņas radīšanu."

SIA "Kronospan Riga" mārketinga menedžere 

Anastasija Semjonova