Kāzu rīkošana

Kāzu rīkošana

Kāzu aģentūra Smalkais Stils

   

 Mēs auklējam stāstus par mīlestību.., ietinam tos skaistās drānās, iesienam greznos vākos un saliekam pieturzīmes ... Daži stāsti smaržo pēc maijpuķītēm, citos ir jūtama rudens krāsainā greznošanās un ziemas baltums, daži stāsti tiek rakstīti jūras viļņos, citi izrunāti pļavas ziedos.
 
     Katrs stāsts ir tik īpašs, jo tādi esat jūs – kaislīgi un dzīvespriecīgi, nebēdnīgi un mīļi, domīgi un attapīgi, ģimenes pavarda sargātāji, ceļinieki, dzīves baudītāji, studenti, sapņotāji, trakie pasaules izzinātāji, lielie darītāji un mākoņu pavēlnieki! Tik dažādi un tik ideāli savā vienreizībā.
 
Mēs auklējam stāstus  un noteikti zinām, ka laimīgi ir tie stāsti, kas turpinās... 


 Kāzu rīkotāji. Kāzu aģentūra Smalkais Stils


     Mūsu kāzu aģentūra, kurā ietilpst gan radošu scenāriju autori, gan dekoratori un lieliski tehnisko risinājumu pārvaldnieki, darbojas jau 9 gadus. Šo gadu laikā esam izauklējuši daudzus stāstus un piepildījuši sapņus par skaisto dienu.  Dalāmies ar jums savā pieredzē no A- Z, kopā sapņosim, veidosim, bursim un rēķināsim, būsim ik brīdi rokas stiepienā, lai jūs varat mierīgi  un baudot izdzīvot šo skaisto svinēšanu! 
 
Ja vēlaties savus svētkus organizēt paši, piedāvājam arī šādas pozīcijas: dekorēšana, inventāra noma un uzstādīšana, kā arī jaunums – KĀZU KOORDINATORA PAKALPOJUMI.
Kāzu koordinators ir burvju gariņš, kas palīdz kāzu dienā, padara tās mazās lietas, bez kurām svētki nav svētki (visu organizē, informē, saliek sadāvinātos ziedus, pārbauda, lai viss un visi ir laikā un vietā, izklaidē viesus, aizskrien uz veikalu pēc saldējuma un piešuj pogu...).
 

Kāpēc vērsties kāzu aģentūrā? 


     Kāzu aģentūras sadarbojas ar profesionāliem māksliniekiem, fotogrāfiem, videooperatoriem, par kuru darbu uzņemas pilnu atbildību, tādējādi jūs nodrošinaties, ka sniegtie pakalpojumi būs labā līmenī.
     Izvēloties kāzu aģentūru, jūs iegūstat gadiem krātu pieredzi, profesionālu viedokli un atbalstu. 
     Uzticēt kāzu rīkošanu aģentūrai nenozīmē zaudēt līdzdarbošanās prieku - jūs varēsiet iesaistīties kāzu rīkošanā tik daudz, cik vēlēsities. Kāzu aģentūra uzņemsies rūpes par līgumu slēgšanu, saskaņošanu, procesa koordinēšanu, dekorāciju koncepta izveidi... Jūsu uzdevums būs izvēlēties labāko no labākā un izbaudīt šo laiku.

Pasākumu aģentūra Smalkais piedāvā

     Mums ir liela pieredze svētku rīkošanā, jo esam organizējuši gan greznas kāzas pilī lielam viesu skaitam, gan nelielas un sirsnīgas svinības ģimenes lokā, gan tradīcijām bagātas kāzas, gan izstrādājuši oriģinālus scenārijus, esam ieveduši kopdzīvē dažādu tautību un kultūru pārstāvjus.
Visbiežākās pozīcijas, kurās nepieciešama aģentūras iesaistīšanās:
 • Jūsu kāzu scenārija izstrāde un īstenošana;
 • Laulību ceremonijas un svinību norises vietas piemeklēšana atbilstoši jūsu vēlmēm;
 • Palīdzība budžeta plānošanā;
 • Vakara vadītājs (-a) - latviešu, krievu, angļu u.c. valodā;
 • Mūziķi un DJ;
 • Fotogrāfi un video operatori;
 • Tehniskie risinājumi - skaņa, gaisma;
 • Pasākuma dekorēšana un kāzu floristika;
 • Viss nepieciešamais inventārs, kāzu teltis (kā arī montāža un demontāža); 
 • Kāzu ielūgumi un citi drukas darbi;
 • Kāzu koordinēšana - būsim kopā ar jums visu pasākumu laiku un uzņemsimies visas organizatoriskās lietas, lai jūs varat izbaudīt šo skaisto dienu!

     Radošā Smalkā komanda, kurā ietilpst gan ideju ģeneratori un realizētāji, gan dekoratori, fotogrāfi un floristi, palīdzēs īstenot jūsu sapni par mūža visbaltāko dienu!

 

               Zvaniet, rakstiet, nāciet ciemos!

info@smalkais.lv,
Tālr. +371 67367056