Ziemassvētku balle

Ziemassvētku balle

Pasākumu organizēšana


Ziemassvētku balle uzņēmumiem

Organizējot Ziemassvētku un Jaungada balli, mēs ņemam vērā katra klienta vēlmes, uzņēmuma vērtības un mērķi, ko pasūtītājs vēlas sasniegt, rīkojot šo pasākumu.

Ziemassvētku balle ir pasākums, ko uzņēmuma darbinieki gaida visvairāk - tas ir laiks, kad izvērtēt gada sasniegumus un smelties iedvesmu jauniem mērķiem. Ikvienā vecumā šis laiks ir piepildīts ar gaidām, sapņiem un ticību kaut kam lielam un nozīmīgam. 

Pasākuma formāts ir pielāgots uzņēmuma konceptam - labāko darbinieku apbalvošanas ceremonija, svinīgas vakariņas, tematiskas ballītes, komandu saliedējoša laika pavadīšana. 

Piedāvājam ienest brīnuma un radoša nemiera gaisotni jūsu uzņēmumā - organizējam rūķu un Ziemassvētka vecīša (kā arī citu tēlu) ierašanos jūs ofisā, dažādas aktivitātes un radošās darbnīcas, kas padarīs īpašu šo gaismas gaidīšanas laiku. Papildus piedāvājam arī telpu dekorēšanu Ziemassvētku noskaņās. 

Veiksmīgi organizēts pasākums veicina darbinieku  lojalitāti, izraisas smaidu un liek uz darbu nākt ar prieku. Šo dzīvesprieku jūsu darbinieki nodos tālāk jūsu klientiem, kas vēlēsies pie jums atgriezties vēl un vēl. 

 
    Mēs piedāvājam pilna servisa pasākuma organizēšanu:
 • pasākuma idejas un koncepta izveide;
 • scenārija izstrāde un realizēšana - īstenosim  pasākumu no A-Z;
 • pasākuma vadīšana - latviešu, krievu, angļu  u.c. valodā; 
 • piemērotas norises vietas izvēle - atradīsim un ieteiksim piemērotāko vietu vai telpas jūsu pasākumam, izvērtējot pasākuma mērķi un dalībnieku skaitu; 
 • ēdināšanas pakalpojumi - garšīgs ēdiens, dažādu valstu virtuve, atraktīvu pavāru un bārmeņu šovi;
 • pasākuma tehniskais nodrošinājums - apskaņošana, apgaismošana;
 • mākslinieciskais nodrošinājums - DJ, populāras mūziķu grupas, burvju mākslinieki, neparasti priekšnesumi, šovi
 • nepieciešamais inventārs pasākumam -  nodrošināsim jūsu pasākumu ar visu nepieciešamo - no pildspalvām līdz helikopterim. Pačukstēsim, ka nomas inventārs (skat. sadaļā Noma) mūsu rīkotajos pasākumos ir par ļoti patīkamām cenām... 
 • pasākuma dekorācijas -  no ziedu kompozīcijas semināram līdz lieliem skatuves objektiem; 
 • pasākuma koordinēšana - turēsim roku uz pulsa visu pasākuma laiku;
 • ielūgumi (un citi drukas darbi)  - gan elektroniskā formā, gan druka. 
Mēs lepojamies, ka daudzi uzņēmumi kļūst par pastāvīgajiem klientiem un uztic mums rīkot visus svētkus - no prezentācijām un sporta spēlēm līdz Jaungada ballēm un dzimšanas dienas svinībām. Klientu lojalitāte ir labākais kvalitātes un profesionalitātes rādītājs.

Ar mūsu paveiktajiem darbiem var iepazīties sadaļā Portfolio vai sadaļā Galerija, uzspiežot uz pogas Korporatīvie pasākumi: http://www.smalkais.lv/lv/galerija/korporativie-pasakumi


Pieteikties Ziemassvētku pasākumam - info@smalkais.lv!