Portfolio

Portfolio

Mūsu paveiktais!!!

Kāzas ziemā, A & J skaistā diena

Kad sniegs čirkst zem kājām un degunā kož sals, ir laiks sildīties mīlestībā! Iedvesmojošs un ļoti skaists pāris, kas zina, ka mīlestībai nav robežu un nosacījumu. Mēs esam ļoti priecīgas, ka esam piedalījušies šīs skaistās mīlestības svinēšanā!!! Aizkustinājuma asaras, daudz prieka un pārsteigumu. Un cepuri nost jaunā pāra priekšā - ārzemju līgaviņa cītīgi mācījās latviešu valodu, lai teiktu mīlestības vārdus līgavaiņa dzimtajā valodā, līgavainis nodziedāja fantastisku veltījuma dziesmu!
ir liels prieks saņemt pateicības vārdus: 

Добрый день,
Все ооочень понравилось - Вы и Ваша компания - большие молодцы!!!!! 
Спасибо лично Вам и всей вашей команде за доставленный праздник!!!! 
Надеюсь, что еще до следующих встреч!!!! 
С Уважением,
Анна 

Kāzu rīkotājs: pasākumu aģentūra Smalkais Stils, floristika un dekorācijas: Inga (aģentūra Smalkais Stils), foto: Nadežda Kraukle.

Ziemassvētku korporatīvais pasākums - Paātrinājums

Jaunajā gadā PAĀTRINĀMIES - savu sapņu piepildījumā, mērķos un sasniegumos! Apbalvošanas ceremonija ar nepārspējamo Renāru Zeltiņu!  Paldies liels klientam, kas uzticējās mūsu idejām, paldies autosalonam Autobrava par lieliskajām telpām! Foto: Māris Lazdāns. Pasākuma rīkotājs: aģentūra Smalkais Stils.

Ziemassvētku balle - Je t'aime France

Ak, Francija! Gaisā virmo lavanda, un fonā skan akordeons. Gribas iegriezties mazā kafejnīcā, pasūtīt karstu kakao, kruasānu un baudīt, baudīt, baudīt!!! Viesus iepriecināja smaržu darbnīca, atraktīvie mīmi un dejotāji! Par Francijas noskaņas radīšanu rūpējās smilšu kino māksliniece Guna. Pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils.

Kāzas jūras krastā

     Pirmais, kas nāk prātā, iedomājoties romantiskas kāzas - ir kāzas jūras krastā. Līgaviņa un līgavainis ieradās zirgu mugurās, fonā skanēja lieliska mūzika. Ja tic, tad notiek brīnumi!!! Pirms ceremonijas lija, un debesis bija melnas jo melnas, 15 min pirms ceremonijas laiks noskaidrojās, un parādījās SAULE!!!!
     Mums palaimējās izbaudīt arī Baltās kāpas viesmīlīgo iedzīvotāju varengardās kūpinātās butes - labākās, ko esam savā mūžā garšojušas!

Sveiki!
Paldies par jaukajiem vārdiem un paldies Jums par visu, bez jūsu palīdzības mūsu ceremonija nebūtu bijusi tik skaista. Viss bija ideāli. :)
Ar cieņu
Inese!

Laižam dzīvē - citāds seminārs, uzņēmuma klientu dienas

Neparasts seminārs, kas sākās kādā noliktavā un turpinājās kā lielisks piedzīvojums pa Rīgu. 
Pancars sagādā lielu prieku gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem. Pasākumu organizēšana: aģentūra Smalkais Stils.
Protams, vienmēr patīkami saņemt labas atsauksmes. 

Vēlamies pateikt paldies aģentūrai "Smalkais Stils" par kvalitatīvi un profesionāli organizētu SIA "Kronospan Riga" klientu pasākuma organizēšanu, kas notika 2015. gada 2. oktobrī. 

Pasākumu aģentūra operatīvi izstrādāja pasākuma piedāvājumu, tēmu un izmaksas, veiksmīgi pielāgojoties mūsu vēlmēm un iespējām. Gribam pateikties par oriģinālām idejām un mūsu pašu ideju realizēšanu dzīvē, dekorēšanas darbiem  un īpašas svētku noskaņas radīšanu. 
 Anastasija Semojonava
SIA "Kronospan Riga"
mārketinga menedžere 


Pasaku mežā - bērnu Ziemassvētku eglīte

Ziemassvētki pasaku mežā. Te svētkiem gatavojas Vāverīte, kuras uzdevums  ir sapost mežu Ziemassvētkiem. Lai darbi veiktos ātrāk - viņa dodas pie saviem meža draugiem: Lācēna un Zaķa. Meža iemītnieki sauc palīdzēt, līdzdarboties meža sapošanā arī bērnus. Kad kopīgiem spēkiem mežs ir saposts, lai varētu svinēt Ziemassvētkus… sniegā atskan soļi un ierodas pats – Ziemassvētku vecītis! Radošā komanda Ziemassvētku eglītes pasākuma notikumus ievirza viegli rotaļīgā gultnē. Ziemassvētku eglītes pasākuma noskaņojums koncentrēts uz nebēdnīgu, bet draudzīgu un labestīgu atmosfēru.  

Brūklenēs, I & D kāzas

Rudenīgs mežs, kurā rotaļājas saule un uzplaukst mīlestība kā sarkana, garda brūklene...
Sūnu un zaru smarža, kas noķerta skaistās burciņās un mežģīnēs.
Mēs saprotam, kāpēc jāprecas rudeni!!!!

Sveika,Inga, 
Mums viss ļoti patīka, viss bija tā kā mēs arī gribējam, pat labāk. ļoti patika sienas dekorācija. Kā arī viss bija tieši tādās krāsas, kā mēs arī vēlējamies :)
ļoti patik mūsu galds, kā arī viesiem patīka, kā viss bija izrotāts viņu galdi.

Ināra & Deniss


Uzņēmuma jubileja

     Šoreiz svinības notika uzņēmuma pagalmā, kur lepni tika uzslieta telts un gaidīti draugi - darbinieki, klienti un sadarbības partneri. Pasākuma dekorācijām šoreiz izvēlējāmies klasisko ceļu - iekļaujot uzņēmuma logo krāsas un vērtības. Viena no šīm vērtībām ir indiāņu gudrība. Ienākot  atraktīvajā chill zonā, varēja dzirdēt indiāņu stāstus:
     Reiz kāds vecs indiāņu virsaitis pasauca pie sevis mazdēlu, apsēdināja to uz ceļiem un sacīja:"Katrā cilvēkā mājo divi vilki! Tie katru dienu un nakti cīnās! Viens vilks ir ar tumšu dvēseli un nes sevī tumsu, bailes, skaudību, viltu, ļaunumu un naidu.Otram vilkam ir gaiša dvēsele - viņš nes sevī
gaismu. drosmi, nesavtību, atklātību, labestību, līdzjūtību un mīlestību..."
     Zēns noklausījies viedā vīra vārdus un bērna tiešumā pavaicāja:"Un kurš no vilkiem būs stiprāks un beigās uzvarēs?"
Vecais virsaitis tikko manāmi pasmaidīja un sacīja:"Uzvarēs tas vilks,kuru TU barosi!"

Rustic style ballīte

Ir vieta, kur mēs vienmēr atrodam iedvesmu - tā ir daba! Īsts sķūnis, zirgi, siens, riteņi, un pašiem sava brīvdabas estrāde!!! Lauku ballīte, kur aicināti tuvākie, mīļie....  Velkam kājās gumijniekus un laižam ballēties!

Oranža pēcpusdiena - uzņēmuma klientu dienas

Priecīga, silta un ļoti omulīga pēcpusdiena. Te varēja sastapt oranžu ziloni un mājas saimnieku rudo kaķi, kā arī daudz atraktīvu un interesantu personību! Par labo garastāvokli rūpējās Rīgas Improvizācijas teātris, pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils, foto: Valdis Kauliņš.

Džezā tikai meitenes - uzņēmuma Ziemassvētku pasākums

Džezs ir kaislīgs, vieds, maigs, piepildīts ar improvizācijas ģenialitāti un mirkļa tveršanu. Tāds izdevās arī šis pasākums -  enerģiski uzlādēts, patiess un pārsteigumu pilns - ko vien nozīmē fakts, ka uzņēmuma vīrieši pēc policijas reida pārtapa par džezā tikai meitenēm! Iedvesmojamies visam gadam! Pasākuma organizēšana: aģentūra Smalkais Stils.

Pasaule uz delnas - uzņēmuma balle

Katrs jaunais gads nāk ar gaidām, cerībām un pārliecību, ka šogad noteikti izdosies piepildīt kvēlākos sapņus, tieši tāpēc jaunā gada priekšvakarā sēdāmies lidmašīnā un devāmies plašajā pasaulē. Jaunas garšas, smaržas, sajūtas, dejas un vienreizīgā kopības sajūta iedrošināja ticēt brīnumiem un tiekties pēc zvaigznēm, zinot, ka viss izdosies! Pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils.

Polārais Ekspresis - uzņēmuma Jaungada balle

Lielisks pasākums, kur uzņēmuma darbinieki devās aizraujošā ceļojumā. Ekstrēmi pārbaudījumi, izcils ēdiens un, protams, dzirkstošā pasākuma vadītāja Kristena radīja īstu Ziemassvētku brīnumu. Un neslēpsim - ir ļoti patīkami pēc pasākuma dzirdēt, ka tā ir bijusi labākā Jaungada ballīte. Pasākuma organizēšana: aģentūra Smalkais Stils

Atbalstām Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību!

Pateicamies par iespēju iesaistīties! Lielākais prieks ir radīt kādam īstu un neviltotu svētku sajūtu!!!

Ziemas kino nakts - korporatīvais pasākums

Īpaša nakts, kuru piepildīja negaidīti uzdevumi, aizkustinošs smilšu kino stāsts un latviešu labāko filmu dziesmu izpildītājs - Viktors Lapčenoks. Ziemas naktīs mēs sildāmies smaidos, dejās un patīkamās atmiņās!!! Pasākumu organizēšana - aģentūra Smalkais Stils. Foto: Jānis Naglis. 

Vakariņas debesīs - uzņēmuma klientu dienas

Gardas vakariņas, fantastiska atmosfēra un sarunas, sarunas...., kas turpinājās līdz pat rītam.  Starp citu - elegantie pelēkie galdautiņi ir pieejami nomā. Skat. sadaļu Noma, Tekstils. Foto: Artūrs Romanovskis. Pasākuma organizēšana un dekorēšana - mūsu aģentūra Smalkais Stils.

Rudens dzīres - dzimšanas dienas svinības

Ķirbji, kastaņi un sūnas mūsu dekoratores prasmīgajās rokās pārtop par lieliskiem un oriģināliem dekoriem dzimšanas dienas svinībās! 

Mežonīgas sporta spēles - sporta spēļu rīkošana

Jautras sporta spēles ar atraktīvām stafetēm, starpvalstu volejbola turnīru (Latvija - Lietuva - Igaunija), neparastiem uzdevumiem, galvmežģiem, roku laušanos un dejošanu līdz pat rīta gaismai. Uzņēmuma darbinieki pierādīja, ka arī mūsdienu cilvēki spēj labi orientēties telpā, uzcelt mitekli mežā no pieejamajiem zariem, noķert zirgu, kopēji pārvarēt dažādus šķēršļus un labi atpūsties! 

Amazing Race - sporta spēļu organizēšana

Neparastas sporta spēles - saliedējošs pasākums, kurā piedalījās uzņēmuma darbinieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Miljons pozitīvu emociju, smaidu un piedzīvojumu! 

K & D, kāzas

Smiekli, smaidi, humors un  aizkustinājuma asaras solījumu laikā - to visu varēja piedzīvot šajā skaistajā  kāzu dienā. Ceremonija notika skaistā Raiskuma ezera krastā, svinības Kučuru dzirnavās.  Kāzu rīkotājs, kāzu plānošana, organizēšana: pasākumu aģentūra Smalkais Stils

Peoniju kāzas

Ja mīlestībai būtu jāizvēlas sev zieds, tad tā noteikti būtu peonija - krāšņa, pilnīga, maiga un cēla, tieši tāpēc daudzas līgaviņas saviem kāzu ziediem izvēlas šo graciozo ziedu. Mums atliek vien īstenot sapņus dzīvē!!!

Bērniņa kristības

Jutāmies pagodinātas, iesaistoties ļoti personīgā ģimenes pasākumā - mazā bērniņa kristībās. Lai aug vesels, gudrs un laimīgs!!!!

Lielā talka

Darbīga piektdiena, kad darbinieki sakopa uzņēmuma teritoriju un izveidoja 2 volejbola laukumus, kur katru trešdienu notiek volejbola spēles. Vēlreiz pierādījās, ka kopējs darbs apvieno, rada komandas garu un daudz pozitīvu emociju!!! 
Par ļoti gardu maltīti rūpējās pavārs Artūrs Freibergs, sagurušos talciniekus iedvesmoja Varis Vetra.

Lieldienu zaķis dodas ciemos

Lieldienas nav aiz kalniem, tāpēc mūsu Lieldienu zaķis jau ir sapucējis spalvas un ir gatavs doties ciemos pie bērniem un pieaugušajiem! Jūs gaida jautras dejas, dullas stafetes un aizraujoši uzdevumi. Citiem vārdiem sakot - īsts Lieldienu jampadracis!

GHETTO games

Neaizmirstams Jaungada pasākums, kur uzņēmuma halle pārtapa par ziemas sporta spēļu laukumu. Savu spēku dalībnieki varēja pārbaudīt armreslinga, sumo un rodeo sacensībās, par vizuālo noformējumu rūpējās graffiti meistari, jaunus ātruma rekordus varēja sasniegt kartinga trasē, bet karsējmeitenes uzturēja dzirksteļojošu atmosfēru!

Pozitiivs Festivaals

Jauno gadu iesākām ar ļoti POZITIIVU noskaņu - mīmi, iluzionisti, smaidi, smiekli, sasniegumi, ekstrēmi pārbaudījumi, prieks, dejas un ļoti laba mūzika - to visu varēja piedzīvot  Pozitiivajaa Festivaalaa ! Ulbroka aiziet!

Adamsu ģimenīte ielūdz ciemos...2013. gada decembris

Kas var būt jaukāks par to, lai piektdienā, trīspadsmitajā dotos ciemos pie mīļajiem radiem - Adamsu ģimenes!
Pasākuma ideja, scenārija izstrāde un īstenošana, dekorēšana. Mājas - Rāmavas muiža. Namamātes Mortīcijas tēlā iejutās Ieva Pļavniece, DJ: Kaspars Markševics, foto: Kristīne Grīnvalde.

Spēlmaņu nakts, 2013. gada decembris

 Uzspēlēsim? Teātri un kāršu spēles! Spēlēsimies, lai vienotos, priecātos un atpūstos! Uzņēmuma Ziemassvētku balles koncepta un scenārija izstrāde un realizēšana. Pasākumu vadīja: Kristena un Mārtiņš Počs. Foto: Raimonds Birkenfelds

J & I, 2013. gada augusts

Burvīgas kāzas, kur savijās barokālais greznums ar latviešu kāzu tradīcijām. Un, protams, visam pa vidu mīlestība!!! Kāzu rīkotājs: pasākumu aģentūra Smalkais stils
Foto: www.hercsfoto.lv

J & P, 2013. gada jūlijs

Jautras un neaizmirstamas kāzas ar franču akcentu. Latviešu tradīcijas, itāliešu dziesmas, franču dejas un viesu no Krievijas temperaments radīja īsto mīlestības un kaislības noskaņu!

Un kuģis piestāj krastā, 2013. gada augusts

Uzņēmuma klientu dienas -  idejas ģenerēšana, scenārija izstrāde, pasākuma organizēšana, dekorēšana. Pasākumu vadīja Baiba Sipeniece, spēlēja grupa Credo. Foto: Jānis Mickēvičs

D & J, 2013. gada jūlijs

Nelielas, bet ļoti sirsnīgas un jautrām izdarībām bagātas kāzas!  Laulība nav nekāds triks - to pierādīja iluzionists, bet vislielāko pārsteigumu sagādāja miliči, kas meklēja izbēgušos mīlniekus!

2013. gada februāris ieDISKOjam izstādē

Lai nopietnu izstādi padarītu atraktīvāku un dzīvāku, izeveidojām jautru Disko stūrīti.Teiksim, kā ir - šis stends bija visapmeklētākais!

2012.gada decembris Viduslaiku Jaungada balle

Pasākuma organizēšana, scenārija izstrāde, realizēšana, scenogrāfija.

2012. gada decembris Jaungada balle "Pasaules galu gaidot"

Pasākuma organizēšana un scenārija izstrāde.