Portfolio

Portfolio

Mūsu paveiktais!!!

Svētku dekorēšana rudens toņu gammā - dzintars, pelēcīgi brūnais un bordo

Pačukstēsim, ka šoruden moderns un gaumīgs salikums ir dzintara un pelēcīgi brūnā (taupe) toņa gamma, kas skaisti kombinējas gan ar bordo akcentiem, gan zaļumiem galda noformējumā. Mūsu NOMAS sadaļā pieejami gan apaļie galdauti galda noformējumam, gan mūsu jaunie amber toņa ghost dizaina krēsli. Rezervē visu saviem svētkiem jau tagad! 

Ja tev ir vīzija par to, kādu vēlies savu neaizmirstamo galdu noformējumu, taču trūkst laika realizācijai - raksti vai zvani mums, mēs par visu parūpēsimies!!!

Pasākumu dekorēšana. Uzņēmuma 25 gadu jubileja.

Šovasar laikapstākļi  mūs izaicināja vairākkārt. Prieks, ka viss izdevās!

"Mēs paši esam vairāk nekā tikai apmierināti! :) Tiešām bija ļoti labi, un patīkami, ka dekors izskatījās labi kā pašā sākumā, tā arī pasākuma beigās – vētru izturējis! :) Dzirdēju viesus sakām lielu “WOW” ieraugot visu kopā."   

 Cieņā,
Jana Jentkus 
Account Assistant
MM&A | Hill+Knowlton Strategies 

Sarunu festivāls LAMPA, Cēsis

FESTIVĀLU laiks ir klāt. Mums ir liels prieks radīt pozitīvu un foršu atmosfēru pasākumos, kas dod iespēju sarunām, diskusijām un atklāsmēm.
Un, protams, ir bezgala patīkami saņemt šādas atsauksmes. Paldies par doto iespēju!

"Vēlos pateikties Tev un Taviem iesaistītajiem kolēģiem par darbu telts dekorēšanā. Saņēmu labus vārdus no apmeklētājiem un klienta par radīto sajūtu teltī. Paldies, jūs uztvērāt manu domu un sajūtu.    
Uz sadarbību citos projektos,"

Patiesā cieņā,  
Līga Lamstere
SIA Prospero Direktores vietniece administratīvos jautājumos

Sapnis pavasara naktī K.K. fon Stricka villā

Mēs sapņojām sapni pavasara naktī, kur spuldzīšu gaismā spoguļojās mīlestība un sveču liesmās spēlējās kaislība! 
Kāzu dekorēšana - pasākumu aģentūra Smalkais Stils. Foto: Inta Photography

Uzņēmuma 10 gadu jubilejas svinības

Atraktīvie darbinieki un lieliskie klienti ir tie cilvēki, kas uzbur īsto svētku atmosfēru! Sirsnīgi smiekli, daudz joku un paldies vārdu. Liels prieks, ka varam būt blakus šādos mirkļos! Pasākuma rīkošana, inventāra noma un dekorācijas - pasākumu aģentūra Smalkais Stils. Foto: Valdis Kauliņš. 

Līderības forums. Konference

 Mēs ticam, ka visas ģeniālās idejas dzimst, sēžot kartona krēslos, mīksti ieguļoties sēžammaisos, dzerot gardu kakao un spēlējoties ar krāsām un zīmuļiem!

Jā, konfernce tas ir izglītojoši, izklaidējoši un radoši!
Konferences koordinēšana un tehniskais nodrošinājums

Izdzīvo džungļos - kvests. Uzņēmuma pasākums

Paldies Days Hotel par iespēju īstenot trakas idejas un atļauju autostāvvietā noslēpt pīkstošu kasti! Izdzīvojām, piedzīvojām un saliedējāmies! Pasākumu rīkošana: Smalkais Stils, 

Uzņēmuma pasākums - MELNĀ PIEKTDIENA

Vai jums ir friggatriskaidekaphobia? Mums un mūsu lieliskajiem klientiem nav, tāpēc piektdienā, 13. datumā svinējām dzīvi uz nebēdu!

Liels prieks arī saņemt šādas atsauksmes: 
 
Cien. Smalkais Stils!
Vēlamies pateikties parl ielisko sadarbību un organizēto pasākumu AS Sirowa Rīga. 
Jūs bijāt uzdevumu augstumos un jūsu profesionalitāte un attieksme pret darbu ir tiešām fantastiska.
Paldies par smalkajām idejām un to realizēšanu. Priks sadarboties ar profesionāļiem!
Ar cieņu, 
AS Sirowa Rīga
Personāla vadītāja
Guna Logina


   

Vakariņas rudens noskaņā - starptautisks klientu pasākums

Kad ārā gaudo vēji un nepārtraukti līst, lieliski notikumi turpinās!!! Siltu noskaņu rada - smiekli, sirsnīgas sarunas, labs vīns un, protams, sveces. Paldies visiem par foršo pasākumu un cilvēcisko attiecību patiesumu, kas silda arī rudenī! Pasākumu rīkošana, dekorācijas - aģentūra Smalkais Stils. Foto: Valdis Kauliņš

Semināra rīkošana Baltic Days 2016

Starptautiska semināra organizēšana. Pēc izglītojošā pasākuma - golfs, kur varēja izvingroties, izlādēties un uzlādēties! Foto: Valdis Kauliņš.

Kāzas Laivu centrā

Diena, kas paliek atmiņā - ar katru saules zibsni un mākoņa nokrāsu! Romantiska vieta - gandrīz pašā Rīgas sirdī, dažādi transporta veidi - auto, jahta un pat helikopters, katram galdiņam tika piešķirts kāda slavena autobraucēja vārds - viss, kas nepieciešams ātruma cienītājiem!

Skaistā diena J & D

Kādā skaistā jūnija dienā lielo JĀ viens otram teica divi lieliski, harismātiski un jauki cilvēki! Kāzu rīkošana, dekorēšana, floristika - aģentūra Smalkais Stils.

Vakariņas jūras krastā. Uzņēmuma klientu dienas.

Skatīties, kā jūrā noriet saule, sildīt dvēseli skaistos priekšnesumos un patiesās sarunās. Un prieks, ka izdevās radīt skaistu noskaņojumu un piepildīt atmiņu lādi ar siltumu! Pasākuma rīkošana:aģentūra Smalkais Stils, foto: Valdis Kauliņš.

"Aģentūra Smalkais stils 2016. gada 26. maijā organizēja pasākumu 85 personām vakariņas ar nepārspējamu izklaides programmu Jūrmalā.  Ļoti skaisti noformēta pasākuma vieta, īpaša atmosfēra, elegantums visās detaļās un piesātināta pasākuma programma padarţja vakaru neaizmirstamu. Pasākumam vērtējums 10 no 10, viss bija noorganizēts ļoti profesionāli, īpaši var izcelt un uzslavēt: 
1. ļoti viegla un patīkama komunikācija ar aģentūras vadītāju Ilzi un projektu vadītāju Solvitu 
2. reaģēšanas ātrums izcils, pasākums bija jāsaplāno un jānoorganizē 4 nedēļās. 
3. spēja iedvesmot un atrast piemērotāko jebkurai publikai.
Klientu atsauksmes par organizēto pasākumu ir vienbalsīgas ar 100% visaugstāko novērtējumu, daži komentāri:

Everything from the beginning to the end was amazing 
Remarcable atmosphere 
Most of all I liked the easygoing atmosphere and the professionalism of the organizers. 
Gala Dinner was superb: site, food, entertainment and communication with colleagues. 
 Gala Dinner with all the attractions was spectacular!"
"Tieto Cards", 3G BO nodaļas vadītāja
Dace Kraukle


Sporta spēļu rīkošana

Pasportosim? Tā lai prieks! Lai var sajust kolēģa draudzīgo plecu un nebaidīties, ka nesanāks, jo uzvarētājs ir tas, kas piedalās! Neparastas aktivitātes, īpaši pārsteigumi, daudz azarta un vēl jo vairāk stāstu par to, kā reiz bij'... Pasākuma vadītājs - superīgais Pāvels Griškovs. Pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils.

"Pateicamies aģentūrai Smalkais Stils par SIA Sperre Baltic 2016. gada sporta spēļu organizēšanu. Neraugoties uz pasākuma specifisko tematiku, dekorācijas spēlēm bija vienreizējas, un pasākuma atmosfēra nepārspējama. Sporta aktivitātes bija oriģinālas un ikvienam pa spēkam tās izpildīt.
Smalkais Stils iekļāvās mūsu noteiktajā budžetā, laikos, ievēroja visas mūsu prasības un, protams, kreatīvi un profesionāli noorganizēja/ novadīja spēles. 
Pēc organizētā pasākuma visiem ir laba sajūta, kas palīdz saliedēt kolektīvu, liek sarunās atgriezties pasākuma dienā un domāt par nākamajiem kopīgajiem svētkiem."

SIA "Sperre Baltic" personāla speciāliste
Liene Freimane Uzņēmuma klientu dienas

Tas ir lielisks uzņēmums, kuram ir tādi klienti! Jautra pēcizstādes ballīte, kurā lustējās visi. Pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils. Paldies ugunīgajiem DaGamba puišiem un atraktīvajam vakara vadītājam Andrim Bulim!

Kāzas ziemā, A & J skaistā diena

Kad sniegs čirkst zem kājām un degunā kož sals, ir laiks sildīties mīlestībā! Iedvesmojošs un ļoti skaists pāris, kas zina, ka mīlestībai nav robežu un nosacījumu. Mēs esam ļoti priecīgas, ka esam piedalījušies šīs skaistās mīlestības svinēšanā!!! Aizkustinājuma asaras, daudz prieka un pārsteigumu. Un cepuri nost jaunā pāra priekšā - ārzemju līgaviņa cītīgi mācījās latviešu valodu, lai teiktu mīlestības vārdus līgavaiņa dzimtajā valodā, līgavainis nodziedāja fantastisku veltījuma dziesmu!
ir liels prieks saņemt pateicības vārdus: 

Добрый день,
Все ооочень понравилось - Вы и Ваша компания - большие молодцы!!!!! 
Спасибо лично Вам и всей вашей команде за доставленный праздник!!!! 
Надеюсь, что еще до следующих встреч!!!! 
С Уважением,
Анна 

Kāzu rīkotājs: pasākumu aģentūra Smalkais Stils, floristika un dekorācijas: Inga (aģentūra Smalkais Stils), foto: Nadežda Kraukle.

Ziemassvētku korporatīvais pasākums - Paātrinājums

Jaunajā gadā PAĀTRINĀMIES - savu sapņu piepildījumā, mērķos un sasniegumos! Apbalvošanas ceremonija ar nepārspējamo Renāru Zeltiņu!  Paldies liels klientam, kas uzticējās mūsu idejām, paldies autosalonam Autobrava par lieliskajām telpām! Foto: Māris Lazdāns. Pasākuma rīkotājs: aģentūra Smalkais Stils.

Ziemassvētku balle - Je t'aime France

Ak, Francija! Gaisā virmo lavanda, un fonā skan akordeons. Gribas iegriezties mazā kafejnīcā, pasūtīt karstu kakao, kruasānu un baudīt, baudīt, baudīt!!! Viesus iepriecināja smaržu darbnīca, atraktīvie mīmi un dejotāji! Par Francijas noskaņas radīšanu rūpējās smilšu kino māksliniece Guna. Pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils.

Kāzas jūras krastā

     Pirmais, kas nāk prātā, iedomājoties romantiskas kāzas - ir kāzas jūras krastā. Līgaviņa un līgavainis ieradās zirgu mugurās, fonā skanēja lieliska mūzika. Ja tic, tad notiek brīnumi!!! Pirms ceremonijas lija, un debesis bija melnas jo melnas, 15 min pirms ceremonijas laiks noskaidrojās, un parādījās SAULE!!!!
     Mums palaimējās izbaudīt arī Baltās kāpas viesmīlīgo iedzīvotāju varengardās kūpinātās butes - labākās, ko esam savā mūžā garšojušas!

Sveiki!
Paldies par jaukajiem vārdiem un paldies Jums par visu, bez jūsu palīdzības mūsu ceremonija nebūtu bijusi tik skaista. Viss bija ideāli. :)
Ar cieņu
Inese!

Laižam dzīvē - citāds seminārs, uzņēmuma klientu dienas

Neparasts seminārs, kas sākās kādā noliktavā un turpinājās kā lielisks piedzīvojums pa Rīgu. 
Pancars sagādā lielu prieku gan rīdziniekiem, gan pilsētas viesiem. Pasākumu organizēšana: aģentūra Smalkais Stils.
Protams, vienmēr patīkami saņemt labas atsauksmes. 

Vēlamies pateikt paldies aģentūrai "Smalkais Stils" par kvalitatīvi un profesionāli organizētu SIA "Kronospan Riga" klientu pasākuma organizēšanu, kas notika 2015. gada 2. oktobrī. 

Pasākumu aģentūra operatīvi izstrādāja pasākuma piedāvājumu, tēmu un izmaksas, veiksmīgi pielāgojoties mūsu vēlmēm un iespējām. Gribam pateikties par oriģinālām idejām un mūsu pašu ideju realizēšanu dzīvē, dekorēšanas darbiem  un īpašas svētku noskaņas radīšanu. 
 Anastasija Semojonava
SIA "Kronospan Riga"
mārketinga menedžere 


Pasaku mežā - bērnu Ziemassvētku eglīte

Ziemassvētki pasaku mežā. Te svētkiem gatavojas Vāverīte, kuras uzdevums  ir sapost mežu Ziemassvētkiem. Lai darbi veiktos ātrāk - viņa dodas pie saviem meža draugiem: Lācēna un Zaķa. Meža iemītnieki sauc palīdzēt, līdzdarboties meža sapošanā arī bērnus. Kad kopīgiem spēkiem mežs ir saposts, lai varētu svinēt Ziemassvētkus… sniegā atskan soļi un ierodas pats – Ziemassvētku vecītis! Radošā komanda Ziemassvētku eglītes pasākuma notikumus ievirza viegli rotaļīgā gultnē. Ziemassvētku eglītes pasākuma noskaņojums koncentrēts uz nebēdnīgu, bet draudzīgu un labestīgu atmosfēru.  

Brūklenēs, I & D kāzas

Rudenīgs mežs, kurā rotaļājas saule un uzplaukst mīlestība kā sarkana, garda brūklene...
Sūnu un zaru smarža, kas noķerta skaistās burciņās un mežģīnēs.
Mēs saprotam, kāpēc jāprecas rudeni!!!!

Sveika,Inga, 
Mums viss ļoti patīka, viss bija tā kā mēs arī gribējam, pat labāk. ļoti patika sienas dekorācija. Kā arī viss bija tieši tādās krāsas, kā mēs arī vēlējamies :)
ļoti patik mūsu galds, kā arī viesiem patīka, kā viss bija izrotāts viņu galdi.

Ināra & Deniss


Uzņēmuma jubileja

     Šoreiz svinības notika uzņēmuma pagalmā, kur lepni tika uzslieta telts un gaidīti draugi - darbinieki, klienti un sadarbības partneri. Pasākuma dekorācijām šoreiz izvēlējāmies klasisko ceļu - iekļaujot uzņēmuma logo krāsas un vērtības. Viena no šīm vērtībām ir indiāņu gudrība. Ienākot  atraktīvajā chill zonā, varēja dzirdēt indiāņu stāstus:
     Reiz kāds vecs indiāņu virsaitis pasauca pie sevis mazdēlu, apsēdināja to uz ceļiem un sacīja:"Katrā cilvēkā mājo divi vilki! Tie katru dienu un nakti cīnās! Viens vilks ir ar tumšu dvēseli un nes sevī tumsu, bailes, skaudību, viltu, ļaunumu un naidu.Otram vilkam ir gaiša dvēsele - viņš nes sevī
gaismu. drosmi, nesavtību, atklātību, labestību, līdzjūtību un mīlestību..."
     Zēns noklausījies viedā vīra vārdus un bērna tiešumā pavaicāja:"Un kurš no vilkiem būs stiprāks un beigās uzvarēs?"
Vecais virsaitis tikko manāmi pasmaidīja un sacīja:"Uzvarēs tas vilks,kuru TU barosi!"

Rustic style ballīte

Ir vieta, kur mēs vienmēr atrodam iedvesmu - tā ir daba! Īsts sķūnis, zirgi, siens, riteņi, un pašiem sava brīvdabas estrāde!!! Lauku ballīte, kur aicināti tuvākie, mīļie....  Velkam kājās gumijniekus un laižam ballēties!

Oranža pēcpusdiena - uzņēmuma klientu dienas

Priecīga, silta un ļoti omulīga pēcpusdiena. Te varēja sastapt oranžu ziloni un mājas saimnieku rudo kaķi, kā arī daudz atraktīvu un interesantu personību! Par labo garastāvokli rūpējās Rīgas Improvizācijas teātris, pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils, foto: Valdis Kauliņš.

Džezā tikai meitenes - uzņēmuma Ziemassvētku pasākums

Džezs ir kaislīgs, vieds, maigs, piepildīts ar improvizācijas ģenialitāti un mirkļa tveršanu. Tāds izdevās arī šis pasākums -  enerģiski uzlādēts, patiess un pārsteigumu pilns - ko vien nozīmē fakts, ka uzņēmuma vīrieši pēc policijas reida pārtapa par džezā tikai meitenēm! Iedvesmojamies visam gadam! Pasākuma organizēšana: aģentūra Smalkais Stils.

Pasaule uz delnas - uzņēmuma balle

Katrs jaunais gads nāk ar gaidām, cerībām un pārliecību, ka šogad noteikti izdosies piepildīt kvēlākos sapņus, tieši tāpēc jaunā gada priekšvakarā sēdāmies lidmašīnā un devāmies plašajā pasaulē. Jaunas garšas, smaržas, sajūtas, dejas un vienreizīgā kopības sajūta iedrošināja ticēt brīnumiem un tiekties pēc zvaigznēm, zinot, ka viss izdosies! Pasākuma rīkošana: aģentūra Smalkais Stils.

Polārais Ekspresis - uzņēmuma Jaungada balle

Lielisks pasākums, kur uzņēmuma darbinieki devās aizraujošā ceļojumā. Ekstrēmi pārbaudījumi, izcils ēdiens un, protams, dzirkstošā pasākuma vadītāja Kristena radīja īstu Ziemassvētku brīnumu. Un neslēpsim - ir ļoti patīkami pēc pasākuma dzirdēt, ka tā ir bijusi labākā Jaungada ballīte. Pasākuma organizēšana: aģentūra Smalkais Stils

Atbalstām Bērnu paliatīvās aprūpes biedrību!

Pateicamies par iespēju iesaistīties! Lielākais prieks ir radīt kādam īstu un neviltotu svētku sajūtu!!!

Ziemas kino nakts - korporatīvais pasākums

Īpaša nakts, kuru piepildīja negaidīti uzdevumi, aizkustinošs smilšu kino stāsts un latviešu labāko filmu dziesmu izpildītājs - Viktors Lapčenoks. Ziemas naktīs mēs sildāmies smaidos, dejās un patīkamās atmiņās!!! Pasākumu organizēšana - aģentūra Smalkais Stils. Foto: Jānis Naglis. 

Vakariņas debesīs - uzņēmuma klientu dienas

Gardas vakariņas, fantastiska atmosfēra un sarunas, sarunas...., kas turpinājās līdz pat rītam.  Starp citu - elegantie pelēkie galdautiņi ir pieejami nomā. Skat. sadaļu Noma, Tekstils. Foto: Artūrs Romanovskis. Pasākuma organizēšana un dekorēšana - mūsu aģentūra Smalkais Stils.

Rudens dzīres - dzimšanas dienas svinības

Ķirbji, kastaņi un sūnas mūsu dekoratores prasmīgajās rokās pārtop par lieliskiem un oriģināliem dekoriem dzimšanas dienas svinībās! 

Mežonīgas sporta spēles - sporta spēļu rīkošana

Jautras sporta spēles ar atraktīvām stafetēm, starpvalstu volejbola turnīru (Latvija - Lietuva - Igaunija), neparastiem uzdevumiem, galvmežģiem, roku laušanos un dejošanu līdz pat rīta gaismai. Uzņēmuma darbinieki pierādīja, ka arī mūsdienu cilvēki spēj labi orientēties telpā, uzcelt mitekli mežā no pieejamajiem zariem, noķert zirgu, kopēji pārvarēt dažādus šķēršļus un labi atpūsties! 

Amazing Race - sporta spēļu organizēšana

Neparastas sporta spēles - saliedējošs pasākums, kurā piedalījās uzņēmuma darbinieki no Latvijas, Lietuvas un Igaunijas. Miljons pozitīvu emociju, smaidu un piedzīvojumu! 

K & D, kāzas

Smiekli, smaidi, humors un  aizkustinājuma asaras solījumu laikā - to visu varēja piedzīvot šajā skaistajā  kāzu dienā. Ceremonija notika skaistā Raiskuma ezera krastā, svinības Kučuru dzirnavās.  Kāzu rīkotājs, kāzu plānošana, organizēšana: pasākumu aģentūra Smalkais Stils

Peoniju kāzas

Ja mīlestībai būtu jāizvēlas sev zieds, tad tā noteikti būtu peonija - krāšņa, pilnīga, maiga un cēla, tieši tāpēc daudzas līgaviņas saviem kāzu ziediem izvēlas šo graciozo ziedu. Mums atliek vien īstenot sapņus dzīvē!!!

Bērniņa kristības

Jutāmies pagodinātas, iesaistoties ļoti personīgā ģimenes pasākumā - mazā bērniņa kristībās. Lai aug vesels, gudrs un laimīgs!!!!

Lielā talka

Darbīga piektdiena, kad darbinieki sakopa uzņēmuma teritoriju un izveidoja 2 volejbola laukumus, kur katru trešdienu notiek volejbola spēles. Vēlreiz pierādījās, ka kopējs darbs apvieno, rada komandas garu un daudz pozitīvu emociju!!! 
Par ļoti gardu maltīti rūpējās pavārs Artūrs Freibergs, sagurušos talciniekus iedvesmoja Varis Vetra.

Lieldienu zaķis dodas ciemos

Lieldienas nav aiz kalniem, tāpēc mūsu Lieldienu zaķis jau ir sapucējis spalvas un ir gatavs doties ciemos pie bērniem un pieaugušajiem! Jūs gaida jautras dejas, dullas stafetes un aizraujoši uzdevumi. Citiem vārdiem sakot - īsts Lieldienu jampadracis!

GHETTO games

Neaizmirstams Jaungada pasākums, kur uzņēmuma halle pārtapa par ziemas sporta spēļu laukumu. Savu spēku dalībnieki varēja pārbaudīt armreslinga, sumo un rodeo sacensībās, par vizuālo noformējumu rūpējās graffiti meistari, jaunus ātruma rekordus varēja sasniegt kartinga trasē, bet karsējmeitenes uzturēja dzirksteļojošu atmosfēru!

Pozitiivs Festivaals

Jauno gadu iesākām ar ļoti POZITIIVU noskaņu - mīmi, iluzionisti, smaidi, smiekli, sasniegumi, ekstrēmi pārbaudījumi, prieks, dejas un ļoti laba mūzika - to visu varēja piedzīvot  Pozitiivajaa Festivaalaa ! Ulbroka aiziet!

Adamsu ģimenīte ielūdz ciemos...2013. gada decembris

Kas var būt jaukāks par to, lai piektdienā, trīspadsmitajā dotos ciemos pie mīļajiem radiem - Adamsu ģimenes!
Pasākuma ideja, scenārija izstrāde un īstenošana, dekorēšana. Mājas - Rāmavas muiža. Namamātes Mortīcijas tēlā iejutās Ieva Pļavniece, DJ: Kaspars Markševics, foto: Kristīne Grīnvalde.

Spēlmaņu nakts, 2013. gada decembris

 Uzspēlēsim? Teātri un kāršu spēles! Spēlēsimies, lai vienotos, priecātos un atpūstos! Uzņēmuma Ziemassvētku balles koncepta un scenārija izstrāde un realizēšana. Pasākumu vadīja: Kristena un Mārtiņš Počs. Foto: Raimonds Birkenfelds

J & I, 2013. gada augusts

Burvīgas kāzas, kur savijās barokālais greznums ar latviešu kāzu tradīcijām. Un, protams, visam pa vidu mīlestība!!! Kāzu rīkotājs: pasākumu aģentūra Smalkais stils
Foto: www.hercsfoto.lv

J & P, 2013. gada jūlijs

Jautras un neaizmirstamas kāzas ar franču akcentu. Latviešu tradīcijas, itāliešu dziesmas, franču dejas un viesu no Krievijas temperaments radīja īsto mīlestības un kaislības noskaņu!

Un kuģis piestāj krastā, 2013. gada augusts

Uzņēmuma klientu dienas -  idejas ģenerēšana, scenārija izstrāde, pasākuma organizēšana, dekorēšana. Pasākumu vadīja Baiba Sipeniece, spēlēja grupa Credo. Foto: Jānis Mickēvičs

D & J, 2013. gada jūlijs

Nelielas, bet ļoti sirsnīgas un jautrām izdarībām bagātas kāzas!  Laulība nav nekāds triks - to pierādīja iluzionists, bet vislielāko pārsteigumu sagādāja miliči, kas meklēja izbēgušos mīlniekus!

2013. gada februāris ieDISKOjam izstādē

Lai nopietnu izstādi padarītu atraktīvāku un dzīvāku, izeveidojām jautru Disko stūrīti.Teiksim, kā ir - šis stends bija visapmeklētākais!

2012.gada decembris Viduslaiku Jaungada balle

Pasākuma organizēšana, scenārija izstrāde, realizēšana, scenogrāfija.

2012. gada decembris Jaungada balle "Pasaules galu gaidot"

Pasākuma organizēšana un scenārija izstrāde.